Senior Python Developer

Tripmaker - поєднання штучного та природного інтелекту для планування подорожі, враховуючи всі особливості, смаки та можливості до найдрібніших деталей. Добре фінансований стартап. Новітні технології, включаючи AI.
Шукаємо Senior Python Developer

Основні завдання:
• Розробка, впровадження та підтримка data pipelines для наших ML-моделей
• Розробка якісного та надійного продукту спільно з командою розробників та data scientist'ів.
• Розвиток інфраструктури для обробки даних

Для нас важливо:
- Досвід у комерційній розробці на Python від 5 років
- Досвід роботи з Python Frameworks (Django, Flask, FastAPI, Streamlit)
- Відмінні навички роботи з DB (PostgreSQL, ElasticSearch)
- Досвід роботи з AWS, Docker, GITOPS (методологія)
- Знання та розуміння основних структур даних (масиви, дерева, купи...) та алгоритмів (швидкі алгоритми сортування, пошуку тощо)
- Буде плюсом - досвід роботи з впровадженням ML моделей в продакшн

Ми пропонуємо:
- ЗП від 5500$
- графік роботи: fulltime (remote)
- відпустка та лікарняні – оплачувані
- оформлення: договір у ФОП 3 групи

Hiring process: HR Interview - Technical Interview - Final Interview

About Unikoom

Unikoom is an American, well-funded startup that develops products at the intersection of psychology and computer science. It uses the latest technology, including AI.

Our mission is to help people make the right decisions with the help of a machine. For example, our first product “Tripmaker” helps plan a perfect itinerary, taking into account all the features, tastes, and possibilities to the smallest detail.

Company website:
Job posted on 15 April 2024
241 views    67 applications