PBN Specialist

Kraken Leads — це команда, яка спеціалізується на залученні та монетизації трафіку в досить конкурентній ніші, а саме в індустрії розваг. Наші команди створили більше тисячі проєктів і не припиняють їх розвиток і підтримку. Зараз ми у пошуку PBN specialist-a у свою дружню команду.

Ми чекаємо від кандидата:

-Від 1 року у сфері gambling/betting на посаді SEO specialist/PBN specialist за межами СНД.
-Практичний досвід з SEO tools (Ahrefs, Majestic, Netpeak Checker/Spider.. etc.).
-Практичний досвід з хостінгами, реєстраторами, CloudFlare.
-Досвід пошуку і купівлі хороших дропів під бурж.
-Розуміння як закрити сайт від ботів.
-Вміння "з нуля" розгорнути сайт на Wordpress та його наповнити.
-Розуміння що таке on-page та off-page.
-Знання HTML/CSS.
-Досвід роботи з AI-інструментами буде великим плюсом.

Обов’язки/Завдання:

-Знаходити якісні дропи під "бурж".
-Збирати семантичне ядро.
-Генерувати контент за допомогою інструментів AI.
-Розгортати сайт на Wordpress та його наповнювати.
-Робити технічну оптимізацію сайтів.
-Працювати з основними SEO tools (Ahrefs, Screaming Frog, Netpeak Checker, Majestic etc.).
-Взаємодіяти з іншими відділами компанії.

Ми пропонуємо:

-Гідну оплату праці. Компенсація, яка мотивує працювати та зростати разом із нами.
-Гнучкий графік роботи (з 8:00 - 11:00 до 17:00 - 20:00)/віддалену роботу. Ви обираєте для себе комфортний час початку робочого дня. Ми працюємо віддалено, але завжди раді бачити вас у нашому офісі для спілкування з командою та обміну досвідом.
-Безперервне навчання та кар'єрний зріст. Розвиток наших співробітників є нашим пріоритетом, тому ми допоможемо скласти професійний роадмап та знайти потрібні курси. Ви завжди будете знати вектор свого професійного розвитку у нашій компанії.
-Юридичний та бухгалтерський супровід. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть з усіма питаннями та зроблять усі процеси максимально прозорими та швидкими.
-17 днів оплачуваної відпустки, 100% оплачувані лікарняні, додаткові day-off-о на особисті свята та вихідні на державні свята. Ми дбаємо про фізичне та ментальне здоров'я нашої команди. Відпочинок є запорукою гарного настрою та продуктивної роботи.
-Відпочинок разом. Ми регулярно організовуємо тімбілдінги та різноманітні активності як онлайн, так і офлайн.

About Kraken Leads

Hello!
You’ve landed on the Kraken Leads page, and we want to tell you a little more about us.
Our team creates and develops our SEO brands.
Kraken Leads is a team that specializes in attracting and monetizing traffic in a fairly competitive niche, namely the entertainment industry. Our guys have created more than a thousand projects and do not stop their development and support. Work on each of them takes place in several stages: from the initial research in our R&D, strategy development, testing, and step-by-step implementation with constant analysis of the effectiveness of the actions taken. Supported by the serious expertise of the development team, our SEO professionals bring projects of the highest complexity to the TOP-3 (and you can do it if you join us).

The Kraken Leads team has a high level of expertise, so we are willing to share our knowledge and practical experience. Each of our specialists has the opportunity for career development and growth within the company. And regardless of our level of knowledge of each of us, we are all constantly working to become even better!

Kraken Leads values are a solid foundation on which all our work, growth, and development are based, as well as our employees!
We contribute in every possible way to the development of each of our employees and encourage initiatives. We try to create those working conditions where our employees can feel a little more than just at work. We work for a common result, and we understand the responsibility and role of each of us.

If you are looking for new opportunities and if freedom of action on work projects and a comfortable, supportive environment are important, join Kraken Leads soon!

Company website:

DOU company page:
Job posted on 15 April 2024
28 views    4 applications