• · 29 April 382 142
    Ukraine (Kyiv) · Product · Office or Remote · 1 year of experience · Upper-Intermediate
    Responsibilities: Manual testing video games on mobile platforms and PC Find and precisely describe, reproduce and rate bugs found in games (inconsistencies in gameplay, flaws Read more
    29 April 382 142
  • · 29 April 47 6
    Ukraine (Kyiv) · Product · Office or Remote · 2 years of experience · Intermediate
    Обязанности: разрабатывать и поддерживать общий визуальный стиль проекта; работа с командой; создание игровых концептов (персонажи, карты, объекты и т. д.); создание Read more
    29 April 47 6
  • · 29 April 164 23
    Cyprus · Product · Full Remote · 3 years of experience · Intermediate
    QUMARON — розробник та видавець казуальних ігор для мобільних та десктопних платформ. Компанія займається розробкою Premium та F2P ігор у жанрах ферми, сітібілдери, симулятори та Read more
    29 April 164 23

About QUMARON

QUMARON — розробник та видавець казуальних ігор для мобільних та десктопних платформ. Компанія займається розробкою Premium та F2P ігор у жанрах ферми, сітібілдери, симулятори та тайм-менеджери. У нашому портфоліо більше 50 проектів, які опубліковані в Steam, Apple Store, Google Play, Amazon.

Company website:
www.qumaron.com