Java developer (offline)

Обов’язки:
• Розробка власного продукту на базі мікросервісів з використанням популярних Java EE фреймворків (Spring, Hibernate, etc.)
• Розробка інтеграційних рішень на базі IBM Integration Bus (IIB)
• Написання unit і інтеграційних тестів
• Code review, refactoring, redesign
• Участь в щоденних scrum-активностях

Вимоги:
• Комерційний досвід розробки на Java EE або ESB (один з: JBoss Fuse, WSO2 ESB, IIB, Apache Camel, Oracle ESB, etc) від 3-х років
• Практичні навички в розробці Web Service (SOAP, REST)
• Знання Spring (Boot, MVC, Security, Data), Hibernate, JUnit, Mockito
• Знання XML (XSLT, WSDL XSD, XPath)
• Досвід роботи з MQ (WebSphere MQ, Rabbit MQ, Apache Kafka)
• Розуміння принципів Service Oriented Architecture і Microservice Architecture
• English на рівні читання технічної документації
• Знання та досвід роботи з реляційними базами даних (PL / SQL - буде перевагою, SQL запити, нормалізація БД)
• Досвід роботи з issue tracking system (redmine), автоматизацією збирання (maven), VCS (git)

Буде плюсом:
• Досвід роботи з IBM Integration Bus, WSO2 ESB
• Знання банківської галузі або телекому
• Досвід побудови систем на основі мікросервісів
• Досвід роботи з Docker, Kubernetes, AWS
• Досвід рефакторінга інтеграційних програм

Ми пропонуємо:
• Можливість професійного розвитку, навчання коштом внутрішньої експертизи, участь в конференціях
• Оплата навчання і сертифікації
• Медичну страховку або абонемент в спортзал на вибір
• Щорічна оплачувана відпустка (24 календарних днів) і оплату лікарняних

Опис проекту:
Впровадження великих корпоративних middleware платформ від вендорів IBM, RedHat, WSO2 для провідних фінансових та телекомунікаційних компаній.

About

Hi, we’ve been waiting for you!

The daily quantum leap of technology development requires people to continually upgrade their skills to manage more complicated programs and devices. It consumes time and energy.

We work for simplifying the digital experience of people by making a wide range of functionally excellent IT products that are still intuitively usable. From the landing page for the one-time event up to the total automation of the business.

We are a small and disciplined team of tech performers with a transparent organizational structure and shared values.

We are passionate about putting your idea in the heart of excellent digital products without complicating people’s lives.
Lightness and elegance — outside, order and logic — inside.

We are programming and coding with
React/Angular/Vue JS
Node JS/Laravel/PHP/Wordpress
MongoDB, SQL,
Sketch, XD, Figma
CSS3, PSD to HTML.

We work diligently and adequately because we value our and your time and energy.

If you share our principles — we will be pleased to work with You.

Company website:

The job ad is no longer active

Look at the current jobs Java Kyiv→