Laravel develoer

Обов'язки:

- Розробка та підтримка веб-додатків на основі фреймворка Laravel.
- Участь у всіх етапах розробки, від проектування до розгортання.
- Робота в команді розробників, дизайнерів та тестувальників для досягнення спільних цілей проекту.
- Взаємодія з замовниками для розуміння їх вимог та забезпечення якісного результату.

Вимоги:

- Досвід роботи з PHP та фреймворком Laravel не менше 2 років.
- Знання SQL та досвід роботи з реляційними базами даних (MySQL, PostgreSQL тощо).
- Досвід роботи з HTML, CSS, JavaScript.
- Гарне розуміння архітектурних шаблонів та принципів розробки програмного забезпечення.

Важливо: робота на 1 проєкт (розробка власного продукта)

About Paspartoo

Paspartoo is a custom software development agency in ecommerce business. We build ecommerce solutions to help you solve the most complex business challenges. Our creative focus ensures all our projects are designed with your brand in mind whilst our strategic and marketing approach provides the true return for our clients. We build the best solutions through Magento and Woocommerce Platforms.

We love nothing more than forging long term partnerships with brands who share our vision for the digital future.

DOU company page:
Job posted on 10 April 2024
251 views    69 applications