Xamarin Developer (offline)

Опис проекту:
Мобільний додаток (Android і iOS) для інженерів пожежної безпеки. Він знаходиться в розробці, і зараз працюють над новими функціями і запитами кінцевих користувачів.
Ви будете частиною команди з 6 чоловік, які працюють в тісній співпраці з замовником, продакт менеджером, і лідом з боку клієнта.
Проект дозволяє інженерам задокументувати проблеми протипожежного захисту в будівлях по всьому світу. З його допомогою інженери можуть створювати документацію і звіти аудиту, які рятують життя.

Побажання до кандидата:
• 3+ years of programming experience
• 1.5 + years of programming experience in mobile applications development with Xamarin platform
• .Net, Xamarin Native, iOS SDK, Android SDK, MVVM, REST, SQlite
• Experience in generating code for multiple mobile platforms
• Knowledge of software product life-cycle, software architecture, and design
• English - Intermediate+

Обов'язки:
- Creation of new components to the existing mobile application
- Requirements analysis and estimation
- Тechnical design
- Direct communication with PO and Tech Lead from the client side – you will need to clarify the requirements
- Implement best engineering practices, focusing on Agile and CI/CD
- Collaborate with PO and peers to accomplish a coordinated implementation effort

Етапи інтерв'ю:
1. Внутрішнє технічне
2. Клієнтське

Пропозиції компанії:
- медична страховка після 3-х місяців роботи в компанії;
- 20 днів лікарняного по довідці та 5 днів без довідки;
- 21 робочий день відпустки;
- наявність власного L&D департаменту, який проводить різні профільні програми для внутрішнього навчання круглий рік та ін.

Чекаю на Ваші резюме :)

About IT-Rex - Staffing Services

IT-Rex is an IT-recruiting agency. We follow win-win-win strategy: if our customers-companies win, if candidates we found win - we win.
Therefore our purpose is to connect both talented IT specialists with work of their dream and companies with candidates of their dream :)

Company website:
it-rex.com.ua

Job unpublished on 29 June 2021

Look at the current jobs C# / .NET Kyiv→