DevOps (offline)

Вимоги до кандидатів:

Варіант першого профілю вакансії: Windows

- Virtualization Hyper-V, XenServer, VmWare;
- Failover Clustering, System Center products, Exchange, ISA/TMG/UAG
products, SharePoint, Active Directory, IIS, DNS, DHCP, Radius, Remote
- Desktop and RemoteApp, KMS, scripting;
- Private cloud, Google Cloud Platform, Microsoft Azure, AWS
- WAMP stack + MySQL + Nginx;
- Kubernetes; Docker
- Scripting for servers Automation on PowerShell (Perl, Python)
- Databases: Microsoft SQL Server administration, tuning and
optimization, mirroring, backup/restore;
- Disaster recovery planning using Symantec Backup Exec and Microsoft
Data Protection Manager;
- Network: routing and switching, BGP, VPN solutions, CISCO
- Англійська мова – Технічний, Upper Intermediate

Варіант другого профілю вакансії: ‘nix like

- Virtualization Hyper-V, XenServer, VmWare
- dns, ftp, smb, proxy, ssh, ntp, rsync, vpn, nat, iptables;
- LAMP/MAMP stack + MySQL + Nginx;
- Scripting for servers Automation on Bash (Perl, Python)

З нами ти матимеш:

- цікаві та амбітні завдання і проекти
- професійний розвиток і саморозвиток
- баланс Work/life
- корпоративні знижки на спорт та англійську
- спортзала та душ в офісі
- робота в команді крутих експертів, професіоналів та просто цікавих
людей
- круті івенти та тімбілдінги

Надсилайте резюме із зазначенням Ваших очікувань по заробітній платі.

Долучайся до нас у Facebook

Мрій. Дій. Смартуйся!

About Allo

Компанія АЛЛО – маркетплейс національного масштабу з товарами від косметики й інструментів до одягу й меблів та доставкою замовлень на пошту, додому та до магазинів у 140 містах України.
Allo.ua – тицяй що хочеш!

DOU company page:

Job unpublished on 14 November 2021

Look at the current jobs DevOps Dnipro→