JavaScript developer - react, learn three.js (offline)

Пропонуємо працювати у Львові в офісі в центрі, чи вдома.Ось кілька проектів до яких можна долучитись
— XRchat - створюємо простір для віртуальних конференцій, концертів, корпоративів у час карантину. Спробуйте це демо разом з друзями https://myxr.chat/. Упізнавання жестів руки з веб камери. Volumetric player на webXR https://www.youtube.com/watch?v=eKb-PIkUROo&t=5s

— Для e-commerce "примірка" товарів в інтер'єрі для більших продажів https://www.youtube.com/watch?v=ukeqEH3j3K0

— XR, VR, 360 panorama сцени на проекті. Спробуйте у себе якщо у вас новий телефон. https://xr.happyuser.info/

— http://happyuser.info/index.php?page=augmented3d — програмування доданої реальності, для цього робимо 3д редактор на джава скрипті

— http://lcl.happyuser.info/#/explore/3d шоурум — сторінка для презентації можливостей австралійської компанії із дизайну та інсталяції освітлення. У максимальній якості 3d для вебу 2 роки тому.

Обов’язкові технології

three.js, JavaScript, react, typescript

додатково цінується: WebGL, React, node.js, Vue.js, Angular, EcmaScript, webpack, gulp.

Могти висловити свою думку Англійською мовою (pre intermediate).

Обов’язки:

- зрозуміти проект, навчатись;
- писати код на JavaScript, Vue.js;
- користуватись чужим кодом і компонентами;
- вивчати WebGL, Three.js, інші технології.

Умови:

Пропонуємо зручне робоче місце у вас вдома або в офісі у Львові, розвиток і вдосконалення разом із командою, для ефективних працівників постійну роботу.

Оплата

згідно домовленості погодинно, або по-проектно.

Цікаво? - Подавайте розширене резюме із посиланнями на ваші роботи та актуальними контактами, і тоді слідкуйте за листами на пошту і телефонними дзвінками.

Детальніше про нас на сайті http://happyuser.info

About 3DotStudio

We have No Borders

From all over the world, our clients have been pleased with great project results in web application development, 3D chart projects, and social media network creations. Our team consists of one tech lead, one HR manager, a PM, and a goal-oriented dev. team. experienced in different fields.
Our expertise is webGL, three.js, react, typescript, node.js, Java for Android, swift for IOS, and capacitor for both mobile platforms. Recently we have been learning Unreal Engine, and C++ and soon will be expert-level.
We believe in human connection and more than finalizing a project, we want to add value to all the deliveries. Teamwork and ownership over client projects, allow us to offer comprehensive and non-standard solutions for your needs!

With our size and values, we can easily manage to deliver exactly the value that the clients want, much faster and more adaptable than bigger companies

Company website:

The job ad is no longer active
Job unpublished on 2 August 2020

Look at the current jobs JavaScript / Front-End Lviv→